GUINNESS APLIKACJA KONKURSOWA (FB)

GUINNESS APLIKACJA KONKURSOWA (FB)

ZADANIE
zaprojektowanie i zbudowanie aplikacji konkursowej na fan page Klienta. Aplikacja ma umozliwiac wgrywanie plikow video, moderacje, przegladanie prac w galerii i oddawanie glosow.
ROZWIAZANIE

Zbudowano aplikacje w technologii PHP z  komponentem customowego video playera.  Panel do zarzadzania uzytkownikoami umozliwia moderacje materiałów video oraz pozwala na automatyczne powiadomienia o dopuszceniu materialu do konkursu. Osoby odwiedzajace Fan page klienta moga aktywne glosowac na przeslane projektyu – oddajac jeden glos dziennie. system weryfikuje uzytkownikow po ID FB. Dobrany hosting pozwala na jednoczesne streemowanie materiałów video przez kilkaset osob.

REZULTAT

Projekt zakończony sukcesem .

Visit the site →

Heinz Pudliszki: facebook app

Heinz Pudliszki: facebook app

ZADANIE

Przerobienie istniejącej aplikacji facebook ulokowanej na fan page klienta,  połączenie serwisu pudliszki.pl – sekcji Poradnik Dobrego Smaku z fan page klienta

ROZWIĄZANIE

Zaproponowano przerobienie serwisu www klienta ( pudliszki.pl) zbudowanie wspólej bazy danych produktów i przepisów i wydzielenie części serwisu jako aplikacji na facebook.  Poszczególne przepisy zawierają teraz wiecej materiałów multimedialnych ,zas  dzieki przebudowanej bazie danych system działa wydajniej a przepisy linkuja pomiedzy sobą i produktami .

REZULTAT

Aplikacja zozostała opublikowana na fan page klienta” Poradnik Dobrego Smaku” Zwiększył się czas spędzany przez użytkowników na serwsie klienta.

Visit the site →

Dr Oetker: Kisielove.pl

Dr Oetker: Kisielove.pl

ZADANIE

Przygotowanie aplikacji Facebook do projektowania  hasła i grafiki  na torbach klienta. Platforma ma byc dostępna zarówno na desktopach jak i urządzeniach mobilnych ( RWD)

ROZWIAZANIE

Platforma web  której głównym elementem jest kreator toreb –  zbudowana w technologii responsywnej, aplikacja została opubilkowana na facebooku , została zaprojektowana identytfikacja wizualna , oraz strona www konkursu http://kisielove.pl

REZULTAT

Wzbogacenie fan page klienta Dr Oteker .

Visit the site →