EyesOnWalls – sklep

EyesOnWalls – sklep

ZADANIE

Zaprojektowanie i zakodowanie sklepu klienta na platformie e-commerce Shopify.

ROZWIĄZANIE

Korzystając z zakupionego szablonu komercyjnego – dokonaliśmy znacznych przeróbek i zaadaptowaliśmy nowy layout do potrzeb klienta. Z racji dużego asortymentu i rozbudowanych form sprzedaży zaproponowana została platforma Shopify.

REZULTAT

Serwis został opublikowany

Visit the site →

Moodmedia – platforma serwisu korpo

Moodmedia – platforma serwisu korpo

ZADANIE

Zaprojektowanie i zbudowanie serwisu korporacyjnego  www na urządzenia desktop i mobile( RWD) w 28 wersjach językowych, wraz z pełna customizacją wersji lokalnych . Dodatkowo zaprojektowane zostały  lokalne serwisy e-commerce , blog, quiz oraz platformą b2b do udostępniania pików , dowodówek dla klientów Moodmedia.Ltd.

ROZWIAZANIE

Specyfika klienta i rozproszony model zarządzania contentem  ukierunkował nasze rozwiązanie na model prostej w obsłudze platformy CMS – WP i zastosowanie prostego w obsłudze dla klienta  frameworka Divi. Dzięki  zaprojektowaniu prostego w obsłudze interface do zarządzania 28 wersjami str równocześnie – osoba z odpowiednimi uprawnieniami jest w stanie szybko edytować content na kilkudziesięciu stronach równocześnie. Kolejne serwisy klienta jak e-commerce, quiz, blog , strefa klienta zostały zintegrowane z platforma www klienta.

REZULTAT

Zintegrowana platforma została opublikowana na serwerze klienta.

Visit the site →

Visit the blog → 

Visit the shop →

 

Piccolo Tesoro

Piccolo Tesoro

ZADANIE

Przeniesienie asortymentu z platformy prestashop na woocomerce. Adaptacja layoutu i wgudowanie nowych funkcjonalnosci dla sklepu z zabawkami

ROZWIĄZANIE

Przerobienie kodu źródłowego serwisu- adaptcja layoutu + dołozenie klku nowych funkcjonalnści. Import bazy danych produktów 7000 szt. wraz ze stanami magazynowymi. Dostosowanie systemu płatności i integracja z systemem do obsługi newslettera. Bieżąca obsługa SEO

REZULTAT

Serwis opublikowany na naszym hostingu  developowany na bieżąco.

Visit the site →

Meble Jak Malowane

Meble Jak Malowane

ZADANIE

zaprojektowanie i zbudowanie responsywnego  serwisu ecommerce dla firmy zajmującej sie renowacja mebli

ROZWIAZANIE

Z racji ilości produktów zaproponowane zostało rozwiązanie oparte o Woocomerce i platforme opensourcowa WordPress. Dzięki Divi famework klient sam może rozwijac swoją witryne. 

REZULTAT

Projekt zakończony sukcesem . Serwis został opublikowany na naszym serwerze 

Visit the site →